Já vím, ale...

13.03.2022

Já vím, že někteří z vás čekají na druhý díl mého příběhu. Ale...  

Můj začátek, který jsem popsala v knize "Na Afriku zapomeň" byl jedinečný, jiný a krásný. Byl to totiž můj splněný sen, byla jsem naplněná štěstím, všechno bylo nové a já začínala žít nový život.

Stále jsem velmi šťastná a to jak, s kým a kde žiji beru jako obrovský dar. Nicméně tak jako vy chodím do práce, vařím, uklízím, starám se o domácnost a někdy se stihnu i válet a nic nedělat. Můj život je stejný nebo podobný jako váš, se všemi starostmi a radostmi, které k němu patří. 

Pochopitelně se v mém životě stále odehrávají různé události. Snažím se poznat nejen Luandu, ale celou Angolu. S tím jsou spojené různé výlety a zážitky. Potkávám se s různými lidmi a tak mám možnost vyslechnout zajímavé životní příběhy. Objevuji nové a nové byliny, ovoce, semínka a jiný přírodní materiál, který mně inspiruje k různým experimentům ať už v kuchyni nebo v našem podnikání.

Vrátím se ke svému ALE..., které bylo na začátku. Ne, nenapsala jsem druhý díl "Na Afriku zapomeň". Ano, stále to zvažuji. Ale, protože hodně z vás mi píše, že rádi čtete můj blog a protože mně to psaní prostě baví :D, něco bude :D

Rukopis plný příběhů z cest, mých experimentů, zajímavostí o Angole, kultuře, národních symbolech, historii, mých zamyšlení a rozhovorů se zajímavými lidmi, je dokončený. :D

Vy kteří se těšíte, tak držte palce :D, abych to zase nějak dotlačila do úplného konce.